Wiele osób zastanawia się nad zakupem tych dwóch produktów. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujemy i jakie są nasze możliwości finansowe. Mimo wszystko warto zapoznać się z zaletami i wadami obydwóch produktów, aby ostatecznie zdecydować prawidłowo.

Wanna z hydromasażem – informacje

Przede wszystkim jest to wanna, która nadaje się do codziennych kąpieli i normalnego użytku. Hydromasaż to tylko dodatkowa opcja, która pozwala na wprowadzenie masażu wodnego. Wiele użytkowników bardzo zachwala wanny, ponieważ mimo niskiej ceny, mogą służyć nam na lata. Co ciekawe wanny z hydromasażem mają wiele rodzajów masaży. Przede wszystkim są to:

  • masaże powietrzne,
  • masaże wodne,
  • masaże wodno-powietrzne,
  • masaże ultradźwiękowe.

 Wanna musi być zakupiona u sprawdzonego sprzedawcy, a najlepiej jeśli będzie to bezpośredni i renomowany producent wanien z hydromasażem. Mamy wtedy pewność co do wysokiej jakości materiałów oraz najnowocześniejszej technologii.

Jacuzzi domowe – informacje

Zakup takiego jacuzzi jest przede wszystkim poważną decyzją. Jest to również produkt na wiele lat, jednak jego cena jest dużo wyższa od ceny wanny z hydromasażem. W przypadku jacuzzi mamy znacznie więcej możliwości. Przede wszystkim jest to wygodniejsza opcja dla rodzin czy spotkań ze znajomymi. Do jacuzzi może wejść nawet 7 osób, dlatego jest to idealne miejsce na spotkania i relaks. Jeśli potrzebujemy miejsca tylko dla siebie, to możemy wybrać opcję dwuosobową, która będzie idealna dla dwojga.

Jest to świetna opcja na ogród. Już wiosną można korzystać z gorących kąpieli przy lampce wina i oglądaniu gwiazd.

jacuzzi

Co wybrać?

Ostateczna decyzja zależy od nas. Jeśli mamy możliwości, to warto jest przeznaczyć większą kwotę na jacuzzi. Natomiast jeśli lubimy długie kąpiele w wannie, to warto jest zainwestować z wannę z hydromasażem. Oba produkty są na wiele lat i zakupione od dobrego dystrybutora, będą również łatwe w obsłudze i konserwacji.