Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego wymaga ciągłego robienia zamówień, odbierania paczek, przesyłek. Co się w nich znajduje? Lakiery, brokaty, proszki, topy, bazy, naklejki, rozcieńczacze, odżywki pilniki do paznokci wysokiej jakości. W tym artykule skupimy się głównie na tych ostatnich produktach – pilnikach. Skąd je brać, by cena była adekwatna do jakości?   

Kosmetyczka nie ma tak łatwo

Prowadzenie własnej działalności nie jest łatwe bez względu na branżę. Polskie prawa podatkowe, księgowe nie ułatwiają. Osoby, które decydują się na założenie własnego salonu kosmetycznego muszą być dodatkowo świadome z iloma dostawami się to wiąże. Oprócz tego, kosmetyka, kosmetologia to dziedziny, które cały czas się rozwijają  w których trzeba być na bieżąco z najnowszymi trendami. Częste szkolenia to klucz do sukcesu. Ale nie o tym w naszym artykule. Powiedzmy o samych materiałach, na których i za pomocą których pracuje kosmetyczka – głównie o pilniczkach. Są one niezbędne do stylizacji paznokci każdego rodzaju. Jakie pilniki do paznokci mamy do wyboru? Które są najlepsze? Czy nadal królują papierowe? Lepsze jednorazowe pilniki do paznokci czy wielokrotnego użytku?  Skąd brać pilniki do paznokci wysokiej jakości?

pilniki do paznokci

Pilniki do paznokci wysokiej jakości, w różnych wzorach, kształtach

Najchętniej wybieranymi pilnikami wciąż pozostają papierowe. Dlaczego? Są one najtańsze i najbardziej dostępne. Poza tym cechują się różnorodnością jeśli chodzi o moc ścieralności – gradację, jak również kształty a nawet… Kolory. W sprzedaży są pilniczki w kwiatki, motylki, panterkę, paski, kropki i inne. Jeśli chodzi o materiał dostępne są również pilniki szklane. Uważane są za najzdrowsze i najdelikatniejsze. Nie zadzierają skórek tak, jak robią to pozostałe pilniczki. Jednak cena nie zachęca, gdy ma się kilkadziesiąt, czy nawet więcej klientek. W sklepach możemy również spotkać pilniki metalowe lub krzemowe. Jednak nie do każdego rodzaju płytki się one nadają. Czy pilniki zawsze powinny być jednorazowe? Nie, o ile mamy na myśli inne niż papierowe, na przykład szklane. Szklane czy między innymi metalowe pilniki możemy dezynfekować. A skąd brać pilniki do paznokci wysokiej jakości?

Nie każda hurtownia równie dobra

Wiele hurtowni umożliwia zamówienie darmowych próbek. Skorzystaj z tej opcji. Dzięki temu, porównasz za darmo różnych producentów i sprzedawców i wybierzesz najlepszych dla siebie.