Już od dawna myślisz o własnym projekcie strojów sportowych? Chciałbyś stworzyć własne logo firmy, żeby się zareklamować? Jak naprawdę wygląda cały proces tworzenia? O czym powinniśmy wiedzieć? Jakie szwalnie wybierać? Na czym polega sublimacja?

Stroje sportowe a szwalnia

Po zdecydowaniu się na uszycie własnych strojów najlepiej jest opierać się na znanych i chwalonych szwalniach. Dlaczego? Każda ze szwalni ma określone specjalizacje i z reguły nie podejmuje się szycia każdej części garderoby. Niektóre mają nawet wyszczególnione materiały, z których korzystają. Dlatego bardzo ważne jest, żeby znaleźć taką, która uszyje nam wymarzone stroje sportowe.

Jak rozpocząć?

Po wyborze jednej lub kilku szwalni, które nas interesują możemy rozpocząć proces wyceny. W większości szwalni na ich stronach internetowych są podane formularze do darmowej wyceny projektu. Tego typu wycena pomoże nam w określeniu jak najlepszej stawki za nasz wymarzony projekt. Pamiętajmy jednak o zwróceniu uwagi na materiały, które są używane przez szwalnie, bo nie każda używa tych najlepszych, co może zmniejszać ceny usługi. Po wycenie mamy również możliwość konsultacji z grafikiem, który pomoże nam umiejscowić logo, znaczki czy cyferki oraz zadbać o dobrze eksponujący się strój.

Odzież sportowa sublimacja

Czym jest sublimacja?

Stroje sportowe sublimacja to nic innego jak znakowanie odzieży. Cały proces przebiega przy użyciu specjalnej prasy sublimacyjnej, która przenosi to co jest na papierze na materiał. Jest to jeden z najbardziej chwalonych i trwałych procesów nakładania nadruku. Jeśli mamy więc zaprojektowane logo, znaczki, cyferki a nawet napisy i obrazki naprawdę warto jest zdecydować się na sublimacje.

Poszukiwania szwalni w Internecie

Jeśli nie możemy znaleźć szwalni w naszym regionie lub stacjonarnie, warto jest włączyć swoją przeglądarkę internetową. Po wpisaniu odzież sportowa sublimacja lub szwalnia odzież sportowa znacznie szybciej znajdziemy poszukiwaną szwalnię. Na koniec wystarczy przeczytać opinię i wybrać jedną lub kilka z nich, a dalsza droga jest opisana już w nagłówku ‘Jak rozpocząć?’