Decydując się na wakacyjny wyjazd warto wziąć pod uwagę nie tylko malowniczy krajobraz, ale również wybrać miejsce, które będzie spełniało wszystkie wymogi reżimu sanitarnego. Domki letniskowe Mielno – spędź te wakacje bezpiecznie!

Domki letniskowe Mielno – postaw na aktywny wypoczynek!

Mielno to kierunek bardzo doceniany przez turystów. Dlaczego? Gdyż jest jednym z nielicznych miejscowości, które ma dostęp zarówno do morza, jak i do jeziora! Mielno położone jest nad Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno. Piękna, złocista plaża, morskie fale, gorące promienie słońca – wczasy nad morzem to prawdziwy relaks! Gdy nie chcemy pływać w morskiej wodzie, możemy wybrać się na rodzinną wycieczkę nad przybrzeżne jezioro Jamno na Wybrzeżu Słowińskim. Jest to kierunek chętnie odwiedzany przez całe rodziny, gdyż znajdziemy tam atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.


Na jeziorze Jamno znajduje się kilka wypożyczalni sprzętu wodnego. W ofercie znajdują się trzy wypożyczalnie:

  • rowerów wodnych,
  • łodzi wiosłowych,
  • motorówek

Oferowane są również atrakcje dla osób lubiących adrenalinę, np. przewozy motorówką szybką. To nie koniec niespodzianek, które czekają na nas nad jeziorem. W spokojne popołudnie warto wybrać się na rejs wycieczkowy stateczkiem Mila. Amatorzy wędkowania również nie będą się nudzić. Zezwolenie pozwala na wędkowanie na spining oraz na dwie wędki na obszarze jeziora Jamno.
Nie zapomnij, aby przez przyjazdem sprawdzić dostępność wszystkich atrakcji.

domki nad morzem mielno

Domki nad morzem Mielno – spędź bezpiecznie swój urlop


W obecnych czasach wynajem domku letniskowego jest bardzo bezpiecznym rozwiązaniem. Nie musimy obawiać się o kontakt z innymi gośćmi na korytarzach, czy wspólnych pomieszczeniach np. w kuchni. Cały budynek wraz z ogrodem jest wyłącznie do naszej dyspozycji. Domki nad morzem to dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek, ale jednocześnie pragną zachować dystans społeczny. Do dyspozycji mamy wyposażoną kuchnię, w której w bezpieczny sposób samodzielnie możemy przygotować wszystkie posiłki. Dodatkowo, w wielu miejscach dostępny jest prywatny grill, gdzie możemy przyrządzić klimatyczną kolację na świeżym powietrzu. Domki letniskowe Mielno to dobry wybór zarówno dla grupy znajomych, jak i całych rodzin!